Platby na e-shopu pohodlně

Gopay je on-line platební bránou plnou výhod. Kadlec-Software toto řešení dodává k novým e-shopovým řešením. Jaké jsou její výhody?

 

Bez přesměrování

Zákazníci při platbě s Inline platební bránou zůstávají po celou dobu na vašem webu. Proces platby se tváří jako přirozený krok objednávky, a to má pozitivní vliv na poměr úspěšně dokončených objednávek.

 

Branding brány

Platební brána bude perfektně zapadat do barev vašeho webu. Umístěte si na ni své logo a nastavte barvy přesně dle vašich preferencí.

 

Jazykové lokalizace

Vaši zákazníci mohou pocházet z různých koutů světa. V současné době je platební brána přeložena do CZ, SK, EN, DE, RU, FR, PL, HU, RO, BG a HR jazykové verze.

 

Inline brána

Inline platební brána nabízí platební zážitek, kdy platící zákazník zůstává na vašich webových stránkách po celou dobu platebního procesu.

 

Redirect brána

Platící zákazníky můžete směrovat na samostatnou stránku platební brány, tzv. Redirect řešení. Po dokončení platby je zákazník přesměrován zpět na určenou stránku vašeho webu.

 

Optimalizace pro mobilní zařízení

Ať už pro své podnikání zvolíte Inline či Redirect platební bránu, všechny platby z mobilních zařízení jsou automaticky procesovány přes rozhraní určené výhradně pro ně.

 

Možnost výběru platební metody

Zajímají vás pouze některé platební metody? Máte možnost vybrat pouze ty, které chcete vy a vaši zákazníci.

 

Více informací na https://www.gopay.com/cs/

Používáme soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde. Souhlasím a zavřít