Kadlec - Software

Správa webhostigu a domény

Postaráme se o Vaši doménu i bezproblémový chod webhostingu

Více informací níže
Domény a webhosting

Postaráme se o webhosting i doménu

Základem každého dobrého internetového projektu je kvalitní webhosting (server, kde web bude uložen) a dobře zvolená doména. Pomůžeme s výběrem domény a založením vhodného hostingu přesně podle Vašich potřeb. K webhostingu zařídíme i SSL certifikát pro bezpečné spojení. Samozřejmostí je také vlastní e-mail na Vaší doméně.

Co by měl splňovat webhosting?

Co vše zařídíme?

Webhosting

Vybereme ten správný webhosting pro potřeby Vašeho projektu i s ohledem na Váš rozpočet. Web pak na hostingu kompletně spravujeme.

Domény

Zajistíme celý proces od objednání po nákup a registraci Vaší domény. Hlídáme za Vás i její případné prodloužení a další úkony.

SSL certifikát (HTTPS)

Zabezpečení webu pomocí SSL/TLS certifikátu je dnes nutností. Chraňte svoje data i data svých uživatelů či zákazníků.

E-maily

Zřízení e-mailu na Vaší vlastní doméně zvýší důvěru a dodá potřebnou úroveň oproti klasickým e-mailům @seznam.cz nebo např. @gmail.com.

Co má splňovat webhosting?

  • Rychlost načítání a odezvy webových stránek je jeden z nejdůležitějších parametrů, který má vliv na počet objednávek či návštěv Vašich stránek a tedy i výši příjmů. Návštěvník nechce čekat na načtení stránky a s každou vteřinou navíc je větší riziko, že odejde. Levné webhostingy často nabízí úsporu několika desítek korun měsíčně za cenu omezené rychlosti, které Vás může připravit i o několik desítek tisíc korun.
  • Moderní technologie a funkce jsou důležité, a proto nabízíme našim klientům vždy nové, ale prověřené verze nejrůznějších standardů jako je například nejnovější verze HTML, CSS, PHP a zabezpečení TLS a HTTPS. Zmíněné technologie mají klíčový vliv na rychlost a bezpečnost Vaší prezentace.
  • Stabilita a bezpečnost serveru je důležitá. Nestabilní servery Vás mohou připravit o mnoho práce, data o klientech a jejich objednávkách a jiných údajích. Dostupnost serveru je důležitým aspektem.

Zajistíme kvalitní webhosting, napište nám!

Pomůžeme Vám s doménou, webhostingem a správou služeb.

Pošlete nezávaznou poptávku níže nebo zavolejte nám zavolejte na číslo 720 306 633.

Nezávazně poptat

Josef Kadlec

Majitel firmy a hlavní konzultant

kadlec@kadlec-software.cz +420 720 306 633
Napište, rád Vám pomohu.

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.